BAZA NOCLEGOWA

Baza noclegowa „Zajazdu Nad Stawem” to kilka obiektów o różnym charakterze i klimacie usytuowanych na dużym terenie, w otoczeniu przyrody i jezior. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym gościom różne opcje pobytowe, zaspokajające każde oczekiwania. Wszystkie obiekty są nowe, o wysokim standardzie wykończenia.

Poza samym noclegiem nasi Goście mają możliwość skorzystania ze strefy SPA ( jaccuzi, sauna, ) oraz Groty Solnej i Tężni borowinowo – solankowych.

Oto, co możemy Państwu zaproponować:

  • 4 Domki 6 osobowe 

(Domki całoroczne, w pełni ogrzewane, piętrowe, na piętrze dwie oddzielne sypialnie, na parterze duży salon z telewizorem, oraz łazienka z prysznicem, możliwość dostawek płatnych dodatkowo, w cenę domku wliczone jest śniadanie)

  • 2 Apartamenty typu studio

(Apartament typu studio składa się z sypialni z podwójnym łóżkiem małżeńskim, salonu z łóżkiem pojedynczym i telewizorem oraz obszernej łazienki z prysznicem i bidetem)

  • 4  Pokoje noclegowe typu LUX

(Pokój typu LUX to pokój większy od standardowego, z telewizorem, z możliwością dostawki jednoosobowej dla dziecka, pokój z łazienką)

  • 6 Pokoi noclegowych standardowych

(Pokój standardowy to pokój dwuosobowy z telewizorem, bez możliwości dostawek, z łazienką i prysznicem)

  • Poddasze- pokój wieloosobowy na poddaszu

(Pokój typu studio, jedno wspólne pomieszczenie z pojedyńczymi łóżkami jednoosobowymi, w pomieszczeniu może spać maksymalnie 10 osób, pokój posiada jedną wspólną łazienkę z prysznicem )

Rybaczówka:

  • Rybaczówka- pokój typu LUX

(Pokój typu LUX to pokój większy od standardowego, z telewizorem, z możliwością dostawki z dopłatą, pokój z łazienką i wanna)

  • Rybaczówka- 3 pokoje standardowe

(Pokój standardowy to pokój dwuosobowy z telewizorem, z możliwością dostawek z dopłatą)


hotel-i-domki-male

domek-sypialnia1-maly domek-wnetrze1-maly domek-wnetrze3-maly domek-wnętrzepokój std

pokoj-studio1-malypoddasze-maly

IMG_8477grota solna-maly